Wczytuję dane...

Zabawki dla dwu latka

Zabawki dla dwu latka

Idealne zabawki dla dwulatka

Czym bawi się 2-latek? Jakie zabawki dla dwu latka warto kupić? Wielu rodziców zadaje sobie te pytania. Przedstawiamy hitowe propozycje dla dwuletnich chłopców, które zawsze są strzałem w dziesiątkę.

Niebanalny prezent dla małego fana militariów

Jeżeli Twój synek interesuje się wojskiem, zdecydowanie trafionym dla niego prezentem będzie czołg zabawka. Możesz wybrać propozycję stworzoną specjalnie z myślą o małych fanach militariów, w których nie ma żadnych niebezpiecznych elementów. Dzięki tej zabawce dziecko poczuje się jak mały dowódca i będzie mogło toczyć pojedynki na prawdziwym polu bitwy.

Tory wyścigowe dla małych kierowców

Tory wyścigowe zabawki zapewnią wielogodzinną zabawę każdemu dziecku. Mały szkrab poczuje się jak prawdziwy kierowca samochodu wyścigowego. Ścigając się autkami poczuje adrenalinę i zapewni sobie niesamowitą zabawę. Co ważne, propozycje dla 2-latków zawierają same duże elementy, dlatego nie trzeba obawiać się o bezpieczeństwo dziecka.

Można kupić tory wyścigowe zarówno z autkami w zestawie, jak i pojedyncze tory samochodowe, dzięki którym dziecko będzie mogło wykorzystać już posiadane samochodziki i przetestować je na nowym torze.

Tor wyścigowy jest zabawką dostarczającą wiele frajdy, ale również pozwalającą na poznanie podstaw praw fizyki. Zabawa ta zwiększa również umiejętności manualne dziecka. Samodzielnie maluch decyduje, kiedy puszcza samochód oraz pilnuje to, aby nie wypadł z tory, co wpływa także na jego odpowiedzialność i umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji.

Zabawki dla małych policjantów

Możesz spełnić marzenie swojego dziecka o staniu się policjantem kupując mu wóz policyjny zabawka. Gwarantuje pełną emocji zabawę i przeniesienie się do fantastycznego policyjnego świata. Twój mały szkrab stanie się stróżem prawa w wypasionej furze, którą będzie mógł ścigać wszystkich złoczyńców.

Szukasz prezentów dla 2-letniego chłopca? Spokojnie wiele propozycji znajdziesz w ofercie naszego sklepu internetowego. Proponujemy zabawki bezpieczne, wykonane z bardzo dobrych materiałów, gwarantujące niesamowitą zabawę każdego dnia.