Wczytuję dane...
Model: CZ9275
Kod producenta: 5900221002775
Realizacja zamówienia: 3 dni
Wysyłka od: 13.00 PLN

Planeta zwierząt to świetna zabawka edukacyjna dla każdego dziecka, które interesuje się światem zwierząt.

Dzięki tej grze Twoje dziecko będzie miało możliwość poznać zwierzęta świata.

Celem graczy jest przyporządkowanie kart zwierząt do właściwych kontynentów oraz uszeregowanie ich zgodnie z wartościami ich cech. Gdy dowolny z graczy pozbędzie się ostatniej karty, runda kończy się, a pozostałym graczom przyznawane są żetony punktów karnych za karty, które zostały im w ręku.

Wygrywa ta osoba która zna lepiej świat zwierząt oraz uzyska więcej punktów. 

Gra wyprodukowana w Polsce. 

 

PRZEBIEG GRY:

Ważne jest umieszczenie żetonów z kontynentami i cechami. Po dwa kontynenty na jedną cechę dzięki temu w późniejszej rozgrywce będą przyznawane punkty za prawidłowe odpowiedzi.

W swoim ruchu gracz wybiera z kart trzymanych w ręku i deklaruje, na którym kontynencie chciałby ją umieścić, Dodatkowo, jeżeli przy wybranym kontynencie znajdują się już jakieś karty zwierząt, gracz musi zdecydować, pomiędzy którymi kartami chciałby umieścić swoją.

Jeżeli gracz przyporządkował kartę do kontynentu i umieścił we właściwym miejscu otrzymuje punkty. Jeżeli karta została umiejscowiona nieprawidłowo jego karta zostaje w ręku i gracz traci kolejkę 

 

ZAWARTOŚĆ:

-110 kart

- 50 żetonów punktów

- 6 żetonów kontynentów 

- 3 żetony cech: Prędkość, wielkość, wiek

- pionki ekologa oraz myśliwego

- instrukcja

 

WIEK:

8 +

 

LICZBA GRACZY:

2-6

 

WYMIARY:

opakowania: ok 27 x 18,5 x 5,5 cm

 

UWAGI:

Ostrzeżenie: Nieodpowiednie dla dzieci w wieku poniżej 3 lat. Zawiera małe elementy, które mogłyby zostać połknięte. Prosimy zachować opakowanie ze względu na podane informacje.

Polecamy